Povinnosti teď beru jako dobrodružství a zkušenost s esencemi

Tak tohle mě opravdu dostalo:

"Dobrý den Aničko,

Já jsem dobrala kapičky je to úplná bomba opravili mi v těle vše co se opravit dalo a je mi úplně skvěle.

Myslela jsem si že už na mě není co opravovat ale přesto se něco našlo. Mám ještě lepší trávení a vše co bylo pro mě povinností teď beru jako největší dobrodružství. 

Hodně chodíme teď s manželem po horách i když se mu moc někdy nechce ale jde už kvůli mně. 

Tento týden jezdím s manželem do lesa na dřevo vždyť to bylo pro mě velice namáhavé a nezajímavé taková povinnost aby jsme měli v zimě čím topit. A teď jezdím s dědou do lesa pro dříví hrozně ráda je to takové dobrodružství a zdá se mi že dokážu všechno co si umanu. Klouby mě už vůbec nebolí i když v tom lese tahám těžké klády a přenáším je na vozík. To je nádherné když ráno prosvítá mezi stromy sluníčko a ten nádherný svěží vzduch je to úplně super. To je úžasné Jak jsou teď lesy barevné.

Každý večer musím manželovi namasírovat záda aby ráno vůbec vstanul plácne sebou do postele a okamžitě usne já si jdu zacvičit a ještě zaběhat. No úžasná kombinace krásně se ty kapky doplnili večer si musím zaběhat a nebo vezmu vnuky a jezdíme na koloběžce. Nejlíp se jezdí když je šero ale ne po cestě máme baterky a blikačky helmy a chrániče to je největší dobrodružství. Hrozně si toho vážím a jsem neskonale vděčná tobě za kapičky které umíš tak perfektně zvolit. 

Díky tobě jsem si začala vážit sama sebe .."