Přítomný okamžik a síla esencí Světla

NÁDECH ........VÝDECH a s radostnou slzou v oku sdílím zpětnou vazbu od nejlaskavější ženy pod sluncem. Od ženy, která již tvoří a prožívá přítomný okamžik tady a teď - s láskou, důvěrou, skrze srdce a s notnou dávkou lehkosti, humoru a sebelaskavosti.

 

"Aničko, vy mě vždycky naplnite tak krásným pocitem vděčnosti a pokory. A to je úžasná zkušenost, kterou si zasloužíme všichni. A vlastně je to krásná odpověď na to, co jsem dlouho hledala.
 
Přišla jste mi jako anděl z nebe v nejtěžší chvíli, kdy jsem potřebovala stéblo, kterého bych se mohla chytnout. V té době, před pár měsíci, jsem byla ve velmi špatném stavu, psychicky na dně, vyčerpaná tlačením na sebe v osobním a duchovním růstu.. Byla jsem z toho zklamaná, smutná, protože se snažím vyřešit si svoje zdravotní obtíže a mám za to, že je třeba léčit všechny oblasti. V práci pracovat, doma hledat cesty k uzdravení, bylinky, knížky, číst, studovat v knihách...???????????? Nějakou dobu to šlo, cítila jsem se lépe, ale byla jsem unavená a jakýkoli postup jsem si vydřela. A pak jsem se najednou zastavila. Nemohla jsem se pohnout dál a čím víc jsem na sebe tlačila, tím jsem byla unavenější.
 
Poprvé, kdy jsem se potkala s Vámi, Aničko, jsem Vám ve všem věřila. Vaše znalosti mě vždy dokázaly uklidnit, Vaše laskavá slova pohladit a povzbudit a každou komunikaci s Vámi se culím jako malá holka, když chatuje se svou kamarádkou ???? Jste skvělá terapeutka, tak laskavá, děkuji Vám mockrát za vedení. Cítím se dost jinak. Jako když utřete stůl a on je čistý. ???? Všechno najednou jde přirozeněji, lehčeji, rozhodování jde ze srdce a s intuicí. Mívám zase vize a sny, které mi vysvětlují mnoho o mě. A baví mě výzvy, učení, snažím se na sobě zapracovat i po stránce vytrvalosti a trpělivosti. Je to tak krásný pocit, přijde mi, že všechno můžu. Učím se být každý den odvážná???? je to výzva a musím si to každý den připomínat. Ať na to nezapomenu ???? Neumím Vám dostatečně vyjádřit své díky. Mám pocity, že už všechno zase dává smysl ❤️Byla noc a sen... Zdálo se mi, že jsem se ocitla ve svém pokojíčku, když jsem byla malá, mely jsme 3 sestry malý pokojíček a byly jsme dost bordelarky, já trávila čas raději venku a neuměla jsem si uklidit - USPOŘÁDAT věci ???? a v tom snu, mi bylo let jako teď, ale vybavení jako v těch 12ti letech.. A já se rozhodla, že je to přece hrozný a začala jsem uklízet. Když jsem se vzbudila, koukala jsem ???? těším se, co se bude dít dal..ráno jsem se vzbudila a šla do práce, i když mi to dříve dělalo velkou potíž. Ráno se mi vždycky dělalo zle, až na zvracení, ale cítím se jinak v každém kousku těla. Aničko, jste tu pro mě, byla jste, jste úžasně milá a máte krásnou energii, tak čistou, se vším mi pomáháte, s pochopením, vždy jste se na mě naladila a já se okamžitě cítila jinak. Aničko, moc Vám děkuji za Vaši láskyplnou péči, cítím se s vámi zářivá a v bezpečí. Poskytla jste mi všechny možné rady pro všechny moje smysly, jde cítit, že víte, o čem mluvíte a já vám absolutně věřím, protože jsem na cestě s Vámi a rozhodně to doporučuji všem, kteří hledají a nedokážou najít. Ty AHA momenty chodily tak silně, a hluboké, esence jsou takové, jaké je přesně potřebuji já. Na hrubý pytel hrubá záplata - myšleno - na můj silný příběh silné esence. Aničko, nesmírně si Vás vážím a moc přeju všem, aby Vás potkali! Já se totiž těšila už od zaplacení a vlastně jsem se nepřestala těšit ze života od té doby, co jsem s Vámi v kontaktu ????????????
 
Z depresivní zbořené holky je najednou veselá žena, plnící si své sny ???? ...."