Co se změnilo po první esenci? Zkušenost s esencemi

"Mám pocit, že jsem úplně jiná. Cítím se sebevědomě a mnohem více si věřím, jsem taková jistější. Spoustu věcí už vůbec neřeším.

Dříve jsem kupovala oblečení, většinou ve větší velikosti, abych ho mohla upravit na míru. Pokud se mi líbily šaty, které měly ve vel S, tak jsem si tyto šaty koupila 2x abych ušila jedny pro sebe. Večer jsem nemohla usnout, protože jsem měla pocit, že ty šaty se mi moc nepovedly a že by mohly být lepší. V noci jsem je rozpárala a ušila "nové". Výsledný kousek byl v podstatě stejný jako první a tak jsem si nebyla jistá, jestli jsem to udělala dobře, že jsem ty první rozpárala. Nikomu jsem o tom raději neříkala a manžel o tom nevěděl, protože vše se odehrávalo právě v noci. Chtěla jsem vypadat hezky. Ale přes den jsem byla nervózní a unavená.
Když dcera byla maličká, tak jsem jí v noci šila oblečení. Moje děti měly nejhezčí oblečení za cenu toho, že jsem byla přes den strhaná a unavená a pořád jsem řešila, že jsem to měla ušít jinak. Měla jsem to takto po celou dobu, co se pamatuji a nikomu jsem o tom nechtěla říkat.
Po první lahvičce jsem úplně jiná. Esenci jsem dobrala před několika měsíci, ale stále se mě to drží a už nikdy se nevrátím do starých koleji.
Když si koupím šaty tak kupuji takové, které se mi líbí. Už je nepředělávám. Cítím se v tom dobře a nemám potřebu to řešit. Když něco ušiji, tak už to dál neřeším. Mám teď mnohem více času pro sebe a užívám si to.
Také jsem si všimla, že mnohem lépe vyjadřují svoje myšlenky. Dříve jsem měla obavy říct vlastní názor, to, co cítím, protože jsem si myslela, že manžel se bude zlobit, takže jsem raději mlčela. Teď, když řekne svůj názor, tak i já sdělím svůj názor nebo mu řeknu o dalších nápadech. Zajímavé je, že on se nezlobí. Naopak nám to ve vztahu mnohem lépe funguje a více si rozumíme.
Cítím se teď mnohem jistěji, sebevědoměji a mám se moc ráda. Za vše Vám moc děkuji."