Nádherná rozkvetlá Bohyně a zkušenost s květovými esencemi

Nádherná rozkvetlá Bohyně..

Jsem hrdá za ten kus cesty s touto nádhernou ženou a ráda sdílím její zkušenost s esencemi...

" Esence mi hodně mi pomohly vše zpracovat a otevřít ???? Ano. Vnímám to tak, že nyní delam věci které mne naplňují. Uvolňují a osvobozuji...A je to nádherné...Už nezasahuji ani do manžela a rodičů...učím se mlčet...Učím se nepromítat své představy do toho co by měli dělat nebo říkat druzí...A také lépe nacházím to co je mé a co druhých... 
Esence mi ukázali možnost změny a já se toho chytla...užívám si krásu pocitu mít ráda své tělo. Mít ráda sebe samu. Sem na sebe hrdá,Když v určitých situacích mlčím. Jsem šťastná když odcházím od svých dětí s pocitem radosti,že se jdu věnovat sama sobě a pak se k nim i vracím jako odpočatá a naplněná máma. A ještě úžasnější je,jak mé děti s časem,který vyhrazuji sama pro sebe nemají problém...A ještě jedno je krásné...přestat řešit mého muže jestli se změní nebo ne. To uvolnění,že je to vlastně na něm,jak náš vztah,naše manželství půjde dál...je to jako shodit velký balvan z ramen...stále ho mám ráda a vážím si ho ..ale uvědomila sem si, že mít se ráda a řešit sebe a své štěstí a uspokojení je to co mám řešit... A to je nejvíc...je to velmi osbozujicí...A za tohle vše cítím obrovskou úctu k naší moudré matce zemi a esencím.
Jsem hrdá za ten kus cesty... Až mi hrkli slzy...ano cítím že sem našla v sobě tu nádhernou rozkvetlou a stavnatou bohyni. "