Autistické dítě a zkušenost s Australskými květovými esencemi

DNES je 2. Dubna, SVĚTOVÝ DEN ZVÝŠENÍ POVĚDOMÍ O AUTISMU.
 
Problém autistických dětí je v tom, že nedokážou správně pochopit a vyhodnotit, co vidí, slyší a cítí.
 
Mám radost z toho, že kytičky tak jemně a hluboce působí na děti s autismem, ADHD, dyslexii, poruchami řeči.
Především musím zmínit esenci BUSH FUCHSIA, která je úžasným pomocníkem pro autistické děti, děti s ADHD, DD, dyslexií, poruchami řeči...Vyrovnává pravou a levou mozkovou hemisféru, přední a zadní část mozku. Spojuje s vlastní intuicí, sjednocuje informace, dává odvahu promluvit....
 
Před 2 měsíci mě oslovila maminka 7-letého chlapečka a takto popsala stav syna:
"Syn, 7 let, je prostě jiný, svým způsobem zvláštní. Mluvit začal až skoro v 5 letech, a teď postupně začíná věty. Nic moc někdy pěkně slovo jindy zkomolenina.
 
Samozřejmě naučené. Je emočně hodně labilní, hodně plačtivý a nevím proč. Má stavy vzteku kdy může ublížit i nám. Soustředění to je velký problém.
 
Ve 3 letech dětský autismus. Dnes diagnóza těžká vada řeči, na úrovni hluchoněmého. Těžká porucha opozičního vzdoru. A problémové chování nepředvídatelně. Vyloženě asi nikoho nebije, jen má takový vražedný pohled... Vždycky když není po jeho nebo tak ...
 
Nejvíce nás trápí ta řeč i ty jeho emoce. Chvíli se směje je vše ok, z ničeho nic jak přepne a je vzteklý naštvaný a brečí.
 
Bez jakéhokoliv důvodu nebo něčeho co by mu ten jeho stav vyvolal. A soustředění, to taky, nemůžeme ho nijak motivovat, je mu jedno že nebude mít auta, své oblíbené hračky nebo že nebude mít TV, a tak samo v učení, nutit ho do všeho a už to vyvolá negací. Je to těžké a už si nevíme rady jak na něj."
 
 
PO TÝDNU UŽÍVÁNÍ ESENCE SE MI OZVALA A POREFEROVALA:
"U syna zaznamenávám velký úspěch aspoň to tak vnímám že víc komunikuje snaží se a kapky sám vyžaduje???? zvykl si na režim. I moje rodina si všimla že je víc komunikativní a víc mu rozumí.... Děkuji moc a přeji pěkný večer ????"
 
Začátkem března, tedy po měsíci užívání esence mi napsala: " Tak syn je moc šikovný, dostal pochvalu i od logopedky strašně se opět zlepšil chce komunikovat a stále furt něco mluví???? takže jo i to soustředění a je lepší. Má sem tam ještě plačtivost ale je klidný, ukecaný a je úžasný.
Já jsem víc klidná, dá se říct že už nemám nervy a víc jsem v pohodě nic neřeším. A když něco nevychází tak jak by melo tak si z toho nedělám těžkou hlavu. Cítím se tak dobře, víc si věřím ..
 
Pomáhá to ::) Já jsem ráda že to vidím i na synovi je teď tak fajn. Po 1. měsíci užívání kapek začal mluvit ve větách. Pokud mluví soustředěně a pomalu tak mluví pěkně. Jakmile začne přemýšlet o komunikaci zkomolí to.Ale Stejně ho furt teď chválíme. U nás jako není to ještě tip top ale je to dost VELKÝ pokrok! a v užívání esence chceme pokračovat."
 
Kéž by kytičky podpořily i další děti a tyto děti o kytičkách věděly. Sdílejte pro zvýšení povědomí autistmu.
Děkuji a s láskou se na vás těším.