Zpět ve své síle a zkušenost s esencemi

O pomoc mě o požádala paní, která byla úplně na dně. Dlouhodobě ji chyběla energie. Společně jsme přišly na to, proč se takto cítí. Získala odvahu změnit své původní podvědomé programy a za týden mi napsala:
 
"Mám pocit, že se ve mě něco velmi probouzí. Nevím, co to je. Jaro, láska, energie, světlo, city, vášeň ...? Od včerejšího večera to vnímám velmi silně. I když občas pociťuji velikou únavu. Cítím v sobě velkou změnu, velkou transformaci...
nemám takové pochybnosti jako dříve o nějaké své vnitřní síle, naopak - začínám ji občas vnímat velmi silně (i když jsou během dne momenty, kdy na ni zapomínám). Ale ještě ve mě asi přetrvává nejistota v jejím užívání. Nevím, jak s ní nakládat, jak to uřídit. Je to jako když Vám v autě vymění motor za neuvěřitelně silný. A cítíte sílu doslova "řezat zatáčky ", ale zároveň vidíte, že na "okrskách" se to nedá a jako kdyby ten potenciál pod kapotou nemohl být uplatněn nebo potřebujete nový řidičák na jinou kategorii vozu. Někdy se cítím hodně jiná... jako když jsem odjinud.
Někdy mám pocit, že mám SÍLU DOSLOVA OTÁČET ZEMĚKOULÍ SMĚREM K LÁSCE A MÍRU PRO CELÝ VESMÍR (někdo by si mohl klepat na čelo, kdyby četl, co tu píšu, ale věřím, že Vám to napsat mohu)...."
 
Mám z ni velkou radost a moje práce mi dává čím dál větší smysl.