Zkušenost s krémem s Australskými esencemi - Kontakt s tělem a středem v sobě.

Svými emocemi a skrze to, co vyzařuje náš obličej a tělo posíláme zprávy do světa. Kosmetika s esencemi nás učí být co nejvíce šťastná a ve spojení se sebou.

S poděkováním sdílím zkušenost milé ženy s přírodní kosmetikou, která obsahuje květové esence z australské buše.

"... Citrusové tělové mléko je úžasné. Když se jim namažu, cítím, jak ze mě padá takové napětí, křeč ve tváři a v těle, a jak se uvolňuji. Je to úžasné, s žádným krémem jsem to nezažila...

Opravdu moc mi pomáhá. Hlavně se cítím ve spojení s tělem, se sebou.

Když se jím ráno nebo v průběhu dne namažu, nemůžu se nabažit té krásné vůně a pocitu, kterým mě obklopí. Je to jako oáza, cítím se s ním být jako v oáze, v energii duší australských květin, a dodává mi radost do nového dne. Zjišťuji, že mne propojuje s tělem, cítím v sobě větší ukotvení a pocit "jsem v těle". Stála jsem u tabule, vždy je to pro mě stres a mám pocit, že se mi třese celé tělo, jsem nejistá. A najednou jsem zažila pocit, že stojím i tabule, uvolním se v těle, ve svalech, nohy položím celou plochou a i patou na zem a cítím se stabilnější. Zní to asi jako drobnost, pro mě to jsou ale zázraky, proměny pocitů a prožívání, ještě před rokem bych netušila, kolik věcí je možné změnit a že to může být i takto. Když se vrátím k tělovému mléku, chvíle s ním jsou pro mě jako rituál, kdy pomalu navazuji kontakt s tělem a středem v sobě. Je to nádhera."