Ženská energie a zkušenost s esencemi

Probuzení energie, uzdravení traumat, uvolnění kreativity, rozkrytí talentů, podpora autentického sebevyjádření - to je Světlem a posláním květů.
 
Ženská energie je atributem nejen žen, ale i mužů. Je to energie tvoření, energie života. Žena ve své pravosti a opravdovosti oživuje a otevírá svět emocí a cítění, svět lásky. Proto je tak důležité uzdravení ženské energie a obnovení kreativity v každé ženě. Je to totiž cesta ke šťastnému životu a tvoření světa, ve kterém chceme žít..
 
ZPĚTNÁ VAZBA:
"Milá paní Aničko,
tato poslední pátá lahvička je fakt mazec! Cítím jako žena Bohyně. Cítím se božsky v Jednotě, která je součásti mě a já jsem součásti teto Jednoty. Dnes jsem snídala na zahradě. Navnímala jsem provázanost přírody s celou svojí mnohorozměrnou bytosti. Uvědomila jsem si, že když jsem v kontaktu s přírodou, tak jsem silná a krásná, jsem cyklická a jsem v bezpečí. Tyto kapičky se mnou úžasně rezonuji. Mám pocit, že si mohu dovolit o hodně více než jsem si kdykoliv jindy mohla dovolit. Dovoluji si života užívat plnými doušky, je to opravdu hustý a osvobozující. Cítím v sobě takovou nádheru, cítím respekt ke všem ženám, k přírodě, k Životu. Je to fakt síla. Nyní jsem v půlce lahvičky. Ozvu se Vám za 2 týdny než odjedu na dovolenou. Srdečně zdravím. Katka
 
Poďte poznat a společně tvořit křídla posvátné ženské energie a nechte se vynést do extatických výšin vesmíru avšak s pevnými kořeny v Matce Zemi díky Australským esencím.