Vzdorovitost a tvrdohlavost - Zkušenost s Australskými esencemi

"Tentokrát jsem Vám chtěla napsat už dříve, asi po týdnu užívání kapek ale musela jsem se držet, protože jsem nechtěla něco zakřiknout nebo vychvalovat předčasně, ale myslím, že již můžu říci, že esence fungují úžasně!!!!!
Když večer syna uspávám, říká mi:
" Maminko, mám Tě tak moc rád, že ani nevíš jak."
Já: "Co se Ti na mě nejvíce líbí?"
Syn: "že mi nedovoluješ úplně všechno, že mi některé věci zakazuješ. Protože kdybych já chtěl vylézt na stůl, tak bych mohl spadnout. Maminko, pokud bys chtěla mít další děťátko, tak bys měla umět některé věci zakázat. To by měla umět každá maminka a tatínek". Podotýkám, že než syn začal esence užívat, tak se dost vztekal, když mu někdo něco nedovolil.
Nyní mi donese několik omalovánek a požádá mě, abych zvolila obrázek, který se mi líbí. Říká, že by chtěl vybarvit jen obrázek, který se líbí mě nebo tátovi.
Co začal užívat Australské esence, je s ním celkově větší pohoda a radost. Je to pro nás pro rodiče obrovská úleva, jakoby se se synem najednou dalo na všem domluvit. Máme doma úplně vyměněné dítě, v pozitivním smyslu! a najednou vidím a chápu, že mnohdy skvělá výchova a komunikace nestačí. Díky esencím se jakoby rozprostře atmosféra "vyššího záměru", proto vše jde jakoby zevnitř, bez jakéhokoliv tlaku zvenku. Jsem neskutečně vděčná za vaše skvělé kapičky. Doporučuji Vás všude, kudy chodím. Děkuji Vám za vše!!!"