Uzemnění a návrat k sobě - Zkušenost s Australskými esencemi

 

Uzemnění a návrat k sobě je malý zázrak, který mění život. Děkuji mé milé klientce za tuto zpětnou vazbu, která může pomoct i Vám:

 "Milá paní Aničko, mockrát děkuji. Už jsem dovyužívala tuto lahvičku na uzemnění a návrat k sobě, a musím říct, že se cítím asi nejlépe za celou tu dobu. Je to moc fajn. Cítím se více taková uvolněná, v sobě, více ukotvená v   těle. Bála jsem se, jaké to bude, a žádná obava se nenaplnila. Nejraději bych tuto lahvičku měla stále

 Opravdu cítím, že jsem se vrátila "domů" a ukazuje se mi to i ve vztazích a v komunikaci s lidmi. Není ve mně asi   tolik strachu, úzkosti a sevření. Trošku se mi začaly vynořovat témata související se zlostí, kterou se bojím projevit,   a s tím, že špatně snáším kritiku. Je to jako odlupování slupek. Musím říci, že jsem ani nečekala, že uzemnění   bude tak příjemné. Často pociťuji v sobě klid, mír, radost od srdce, takovou opravdovost.

Nedávno jsem zažila během spontánního tancování chvíli, kdy jsem každou svou buňkou cítila sounáležitost se ženami, s těmi, které jsou v mém životě, i s předkyněmi. Bylo to překrásné a dojemné, něco mi docvaklo. Už to nebylo, jen o tom číst, ale opravdu to cítit a prožívat. A to zažívám ve více směrech. Také jsem při tancování zažila splynutí se Zemí a prožitek toho, že jsem stromem, mám kořeny v Zemi, kmen jako střed a korunu otevřenou k Nebi. Nádhera. Děje se toho spoustu a vím, že mně čeká dlouhá cesta. Jsem vděčná, že jsem Vás a esence, paní Aničko, potkala, moc mi pomáháte. Moc, moc, moc děkuji."