Tip na Vánoční dárek pro pejska

 
Vánoce se blíží a po zažehnání předvánočního stresu pro mnohé z nás přichází období klidu, harmonie a rodinné pohody. Po tomto krásném odpočinku však nastává čas bujarých oslav a vítání nového roku. Období hluku a petard. Pro mnoho zvířat tak začínají chvíle hrůzy, strachu a paniky.
 
Pokud máte doma zvířátko, které období ohňostrojů příliš neoceňuje, pravděpodobně již teď začínáte přemýšlet, jak se na Silvestra připravit. Australské esence je jedna z přírodních cest, jak čtyřnohé přátele zklidnit.
 
„Dobrý den, paní Anno,
měla bych zájem o esenci, kterou jste mi vloni posílala pro psa. Nejsem zastánce léků od veterináře, protože můj pes je po nich ve stavu kocoviny a to mě moc bolí a trhá mi to srdce.
 
Loňský Silvestr po kapkách od Vás proběhl v naprostém klidu. Pes byl celý den bez problému a měl veselou náladu. Chodil si jen s vrtícím ocáskem pro další piškot a ani netušil, že občas na piškotu má něco navíc.
Dříve byl zalezlý a stažený. Přes den a v noci se z místa nehnul, pořad se bál a byl ve stresu.
 
Když jsme byli venku na procházce a bouchlo to, tak po kapkách se tvářil, že nic nevidí a neslyší, jen koukal, dostal pamlsek a šli jsme vesele dál. Dříve by se otočil a pelášil domů jako neřízená střela.
Udělám vše proto, aby i tento Silvestr proběhl v naprostém klidu. Moc děkuji za Vaše kouzelné kapičky...“