Špatná výslovnost a zkušenosti s Australskými esencemi

boy-160168_1280

Dobrý den, paní Aničko, syn dnes donesl vysvědčení a má samé jedničky. Neuvěřitelné.

Z celého srdce Vám děkuji, protože tohle vysvědčení je Vaše zásluha. Před 1,5 měsícem jsem využila Vašich služeb na doporučení kamarádky. Namíchala jste pro syna kapky, za které moc děkuji. Jak jsem Vám psala, dojížděli jsme na logopedii několik let. Vystřídali jsme několik logopedů a upřimně bez znatelných výsledků. Syn byl stále hodně nesoustředěný, špatně vyslovoval. Než nastoupil do první třídy, tak jsem doufala, že ve škole se zlepší, ale naopak se tam více stresoval.

Měla jsem za to, že je líný a nemá zájem o školu. Pak jsme vystřídali logopeda, který se po půl roce rozhodl, že se k synovi bude chovat tak, jakože to syn fakt nedokáže vyslovit a že se k němu nebude chovat jako k někomu, kdo nemá zájem o školu. Možná jsme se díky tomuto přístupu maličko zklidnili, ale zároveň jsem ztratila veškerou naději.

Zrovna v té době mi kamarádka řekla o Váších kapičkách, ale stále jsem čekala, že se to zlepší. Vrcholem bylo, když mi paní učitelka oznámila, že syn je dyslektik a dysgrafik. Číslovky a písmenka psal naopak. V tu chvíli jsem si vzpomněla na Vás. 

Po týdnu užívání kapek syn se hodně zhoršil, byl nesoustředěný, více než obvykle, ale zároveň byl více komunikativní. Kdybych bývala věděla, že ten měsíc hrůzy během užívání kapek stojí za to, tak bych se zbytečně nestresovala. Psala jste mi, že Vám mám průběžně psát, jak se to u syna vyvíjí, ale bohužel jsem se Vám během užívání kapek neozvala, tlačila jsem na něj a teď si to moc vyčítám.

Ale co už, ten měsíc hrůzy je za námi a my máme doma úplně jiné dítě. Ze dne na den začal hezky číst, vyslovuje všechna písmenka. Z logopedie dostal nejlepší možnou známku. Najednou si pamatuje tolik básniček a ani nechápu, jak je možné, že si je vůbec pamatuje. Nechápe to ani paní učitelka. Před kapičkami měl trojky, teď má jedničky. Strašně moc Vám za to děkuji.

Přes víkend mi ho hlídali babi s dědou a prý si úplně sám hezky hrál..  Hraje si sám už i doma a je moc spokojený, soustředěný. Opravdu soustředěný! Ťuk, ťuk. Mám z něj a z kapek velkou radost..."