Díky esencím se život kvalitou může posunout úplně někam jinam...

"Když se tak zamyslím, co se u mě změnilo za poslední měsíc, kdy jsem užívala lahvičku s esencí... Určitě křivdy jsou pryč. Takové ty bolesti, které mi kdysi dávno někdo způsobil. Velké bolesti, které jsem si v sobě nosila jako těžký balvan..

Vzpomínám, jak kolikrát ublíženě jsem vytáhla- tohle se mi stalo, tohle mi udělali.
Teď jsem od toho úplně očištěná, tyhle bolesti tam nejsou. Je to ohromná úleva a nevnímám žádnou tu ránu jako něco, co si musím táhnout sebou dál a co mě nepustí dál. Prostě je to rozpuštěné.To je určitě to nejdůležiější,s čím mi lahvička pomohla.
Hodně jsem zapracovala taky na svém sebevědomí, zodpovědnosti vzít život do svých rukou. Svoboda je pro mě nejdůležitější na světě a bez schopnosti vlastního vedení a silného vědomí sebe sama a sebelásky téměř nemožné.

 

Esence mi pomohly vnímat sebe sama a svou hodnotu.
Jsem ted svou paní, bez potřeby uznání od druhých, protože pocit vlastní duležitosti si dokážu poskytnout sama v sobě.


Celkově jsem silnější a nežehrám osusu, jak moc mi ublížil a že proto jsem taková chudinka neštastná, ubohá. Tohle jsou určitě ty nejduležitější body. Beru život jako výzvu a každá překážka je pro mne požehnáním.


Užívání esencí je mým klidným každodením rituálem, vím,že s nimi je všechno v pořádku a jsou jako muj nejlepší přítel z říše světla. Troufám si tvrdit, že mi pomohly změnit život a najít směr.


Opravdu, už kdysi mi doslova zachránili život a od té doby mě provází a s větším či menším klidem rozpouští nánosy bahna z toho nejhlubšího dna."

Esence mohou být i Vaším průvodcem z říše světla