"JÁ UŽ TO NEŘEŠÍM ALE VÍM JAK NA TO" díky Australským esencím

V půlce prosince mě kontaktovala velice milá žena, která během roku přemýšlela, jestli mě má nebo nemá požádat o pomoc s výběrem vhodných esencí na emoční bolístky.. Nakonec se pro pomoc Australských esencí rozhodla kvůli červené vyrážce ve vlasech. Měla podezření na lupenku a plánovala, že se objedná na kožní. Žena byla naprosto zoufalá. Zajímalo ji, proč má vyrážku ve vlasech a co dělá špatně.
Během konzultace se přišlo na to, že v poslední době je neustále ve stresu kvůli šéfovi v práci, je vyčerpaná a hodně to řeší. "Snažím se to neřešit ale nejde mi to" Přemýšlela, jestli ji esence pomohou.. Moc si to přála ale někde uvnitř nevěřila jestli je to možné.

Po 2 týdnech aplikace esence jsem ji kontaktovala. Prvně mi sdělila, že žádnou změnu nepozoruje. Když jsem se jí doptala na jednu maličkost, tak vzápětí řekla, že se ji změnil CELÝ ŽIVOT jako mávnutím kouzelného proutku.
"Jee, já jsem vůbec netušila, že to mám z těch esencí. Vše je teď úplně jinak. Večer usínám ihned. Dříve jsem usínala po půlnoci a od 3 hodiny ráno jsem nemohla spát. Vlastně už neřeším, co na sebe. Co mu mám říct, jak to zítra udělám. V kolik tam mám dojet. Zítřek už neplánuji. Jsem v naprostém klidu. Ráno se vzbudím a perfektně udělám vše na co sáhnu. Já už to neřeším ale vím jak na to. Dříve mě ani nenapadlo, že jsem řešila samé blbosti. Zajímavé je, že manžel mi začal pomáhat v kuchyni. Jsem se sebou maximálně spokojená. Zmizela vyrážka ve vlasech. Je možné, že zmizela takto ihned.?"

Byla hodně překvapená a působila spokojeně.

 

S výběrem esencí pro Vaši spokojenost ráda pomohu i Vám. www.australske-esence.cz/kontakt/